Świetnie przeprowadzony projekt stworzenia katalogu. Pani Klaudia wykazała się pełnym profesjonalizmem i zafundowała nam mnóstwo ciekawych pomysłów. Polecam i oby tak dalej :)
- Przemysław T.
Rewelacyjna współpraca, a przede wszystkim pomoc w doborze eleganckiego formatu i stylu identyfikacji wizualnej! Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza laikom, którzy chcą mieć pewność, że to co otrzymali wyszło spod igły profesjonalisty, któremu mogą zaufać.
- Aldona B.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Niecierpliwie czekam na nastepny potrzebny mi projekt aby znow moc wspolpracowac z Klaudia. Jezeli szukasz zdolnego, rzetelnego i sympatycznego designera, to znalazles. Nie musisz dalej szukac :)
- Greg N.
Polecam! Jestem web developerem i strona tworzona była dla mojej działalności. Zdecydowanie na plus komunikatywność i cierpliwość :) Razem dopieszczaliśmy wersje na różne urządzenia mobilne.
- Łukasz S.
Współpraca z Panią Klaudią to czysta przyjemność. Bardzo dobra i szybka komunikacja. Wykonanie projektu wręcz błyskawiczne. Jako profesjonalista potrafi dobrze doradzić oraz wskazać drogę, którą powinien podążać projekt graficzny. Z całego serducha polecam usługi tej Pani. Oby więcej takich owocnych współprac :)
- Daniel D.
Bardzo przyjemnie się współpracuje z Klaudią. Projekty są wykonane na czas. Personalne podejście. Klaudia robi wszystko, żeby efekt wyszedł zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecam!
- Katarzyna A.
Szybka reakcja, wartościowy projekt i praca wykonana błyskawicznie, fachowo, niezawodnie. Polecam tą świetną współpracę!
- Bartosz G.
PARTNERS:
Back to Top